مجمع عمومی عادی سالانه شرکت کیمیای پارس خاورمیانه برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه مربوط به سال مالی 99-1400در تاریخ 12/09/99 روز چهارشنبه ساعت 10صبح با حضور سید دانیال اقوامی به عنوان رییس مجمع برگزار شد.

در این جلسه مدیران پترو فرهنگ، مدیران شرکت کیمیای پارس خاورمیانه، اعضای هیئت مدیره، نمایندگان سهامداران، حسابرس و بازرس قانونی حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه عباس دولتی زاده، مدیرعامل شرکت کیمیای پارس خاورمیانه تصریح کرد: خوشبختانه در این سال با همت متخصصین، جوانان و تلاشگران عرصه صنعت در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید نام گذاری شده بود شاهد افتتاح مستقل ترین واحد صنعتی هلدینگ پتروفرهنگ بودیم که با دستور رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی افتتاح گردید.

دولتی زاده با اشاره به روند تولید افزود: همزمان با ورود به این مجتمع با توجه به اینکه شرکت در مرحله پیش راه اندازی قرار داشت و مشکلات و موانع متعدد پیش رو داشتیم توانستیم با غلبه بر این موانع و مشکلات در هفتم خردادماه سال99 طعم شیرین تولید را به کام ملت ایران و جامعه بزرگ فرهنگیان کشور شیرین کنیم
عضو هییت مدیره کیمیا با اشاره به مشکلات پیش روی این واحد صنعتی تصریح کرد: از ابتدای ورود به شرکت مشکل تهیه خوراک کافی و انجام تعهدات آن از سوی پیمانکار پروژه بوده ایم که این مورد به صورت هفتگی در پروژه مذکور ونظارت  بر روند اجرا و تسریع بیشتر بر اتمام آن داشتیم و امید است با اتمام این بخش تولید نگرانی های موجود در این بخش تولید پایان یابد.

وی افزود: با فراز و فرود هایی که در روند تولید به دلیل کمبود خوراک مورد نیاز واحد داشتیم موفق به ثبت رکورد های خارق العاده بیش از صد در صد تولید نیز بوده ایم که این نشان از اعتماد و اطمینان به خانواده بزرگ کیمیای پارس خاورمیانه است.

مدیر عامل کیمیای پارس خاورمیانه ابراز امیدواری کرد :یکی از سیاست گذاری های بزرگ سال جدید رسیدن به حداکثر تولید مورد نظر در جهت پویایی هر چه بیشتر چرخه تولید و اقتصاد کشور از یک سو ورضایت سهامداران و خانواده بزرگ فرهنگیان کشور است که تمام توجه خود را معطوف به موارد مهم خواهیم کرد.

دولتی زداه در پایان اززحمات  تمامی تلاشگران مجموعه کیمیای پارس خاورمیانه به عنوان سرمایه اصلی این مجموعه تقدیر وتشکر به عمل آورد.

در پایان این جلسه صورت های مالی و گزارش هیئت مدیره به مجمع تصویب شد.

گفتنی است مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه یکی واحد های متانولی کشور در استان بوشهر و در شهرستان عسلویه واقع شده است.