بازدید مهندس یوسفی فرماندار محترم عسلویه از مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه؛ در بازدید فرماندار عسلویه از این شرکت، دکتر دولتی زاده مدیر عامل این شرکت ضمن خوشامدگویی به مهندس یوسفی فرماندار عسلویه و هیأت همراه اظهار داشتند: این واحد تولیدی با ظرفیت روزانه پنج هزار تن در فاز دو پتروشیمی های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس احداث گردیده است.

دکتر دولتی زاده افزودند: در نصب و راه اندازی این پروژه تولیدی بیشترین توان بر حمایت از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی بوده است که با همت این جوانان به ظهور و خود باوری رسیده است.

وی با اشاره به مراحل ساخت و اتمام پروژه گفتند: عملیات ساخت این پروژه از مهر ماه 94 شروع شده است که با 14میلیون نفر ساعت بدون حادثه به مرحله تولید رسیده است.

مدیرعامل پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه با اشاره به مورد اهمیت قرار دادن شعار سال از سوی مقام معظم رهبری  به عنوان جهش تولید خاطر نشان کردند: «با عزم بلند جوانان پرتلاش کشور در عرصه­ ی صنعت به زودی شاهد یک رخ داد بزرگ در منطقه و جهش تولید در کشور خواهیم بود که نشان از خود باوری و عزم راسخ، هم­چنین اعتماد به جوانان است».

در این دیدار عبدالنبی یوسفی فرماندار عسلویه ضمن گرامی داشت لیالی قدر و با اشاره به روند توسعه و پیشرفت دراین مجموعه تصریح کردند: «روند سرعت و انجام پروژه قابل تحسین است که نشان از توانمندی و تخصص نیروهای جوان در این مجموعه است».

یوسفی با اشاره به تعامل بخش های صنعتی در منطقه با محیط پیرامونی خاطر نشان کردند: «توجه به تعاملات و مسئولیت های اجتماعی که بین صنعت و محیط پیرامونی در جریان است نیاز به توجه بیشتر و خاص است که دربین مردم منطقه  عینی باشد که باعث احساس تعلق بیشتر بین مردم و صنعت خواهد شد».

فرماندار عسلویه با بیان این­که درسال جهش تولید ازسوی مقام معظم رهبری قرار داریم؛ تاکید کردند: «همه با هم باید تلاش کنیم تا با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت جوانان این مرز و بوم محدودیت ها  را تبدیل فرصت و توسعه کنیم».